Partneři projetku

SEZNAM ÚČASTNÍCÍCH SE OBCÍ A MĚST


Město Jičín черника
493 545 170 имбирь
posta@mujicin.cz 

Město Kosmonosy
326 724 312

sekretar@oukosmonosy.cz 

 

Město Mladá Boleslav
326 324 636

havlikova@mb-net.cz 


Město Mnichovo Hradiště
326 771 039

info@mnhradiste.cz 


Město Rovensko p.Tr.
481 382 236

m.u.@rovensko.cz

 

Město Semily
481 625 495

info@semily.cz


Město Sobotka
493 572 201

sobotka@craj.cz


Město Turnov
481 366 111

mu@turnov.cz

 

Obec Boseň
326 784 204

bosen@volny.cz

 

Obec Branžež
326 784 246

ou.branzez@volny.cz 

 

Obec Holín
493 532 788
obecholin@quick.cz

Obec Hrubá Skála
481 389 527

hrubaskala@craj.cz


Obec Chuchelna
481 622 702

chuchelna@mikroservis.cz 


Obec Jinolice
493 591 138

jinolice@tiscali.cz 


Obec Kacanovy
481 329 111

kacanovy@craj.cz 


Obec Karlovice
481 389 580

karlovice@craj.cz 


Obec Knežmost
326 784 101

obec@knezmost.cz 


Obec Koberovy
483 389 346

oukoberovy@koberovy.cz 


Obec Libošovice
493 571 121

libosovice@craj.cz 


Obec Libuň
493 591 130

ou@libun.cz 


Obec Malá Skála
483 392 045 

ou.mala.skala.@iol.cz


Obec Mírová p.Koz.
481 321 681

ou.mirova@iol.cz 


Obec Mladějov
493 576 116

mladejov@craj.cz 


Obec Olešnice
481 329 129

olesnice@craj.cz 


Obec Radostná p.Koz.
481 320 153

ouradostna@mybox.cz 


Obec Rakousy
481 321 434
obecrakousy@seznam.cz


Obec Troskovice
481 381 214

troskovice@craj.cz 


Obec Újezd p.Tr.
493 568 195

ujezd@craj.cz 

 

Obec Všeň
481 329 511

obec.vsen@iol.cz 


Obec Vyskeř
481 329 211

vysker@craj.cz 



Náhodný obrázek
Autobusy - 5
Letní turistické autobusy v Českém ráji
zobrazení: 25182
známka: 0
Mikroregion
Odkazy

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl