Historie

ROK 2008

V tomto roce došlo k několika změnám. Jedná se o zrušení oranžové linky mezi městy Semily a Železným Brodem z důvodu nezájmu a odmítnutí podílet se na nákladech Města Železný Brod a zrušení části linky zelené vedoucí z Kopidlna do Mladé Boleslavi ze stejného důvodu nezájmu Města Kopidlno, Libáně a obce Dětenice.

více...


Historie

ROK 2007

Koordinaci a propagaci na základě výběrového řízení vykonává poprvé Luděk Láska, který byl u zrodu projektu a od roku 2000 jej vedl.

více...


Historie

ROK 2006

Rok 2006 přinesl podstatné omezení provozu v návaznosti na počty cestujících na jednotlivých trasách a vzrůstající finanční náročnosti projektu (podstatné zdražení pohonných hmot v roce 2005). Organizaci projektu zajišťuje opět firma JENA-CZ s.r.o. Turnov ve stejném rozsahu jako v minulých letech. Výrobu propagačních materiálů (plakát, kapesní jízdní řády, pěší a cyklo tipy na výlety) a jejich tisk zajistil Luděk Láska ve spolupráci s Mgr. Janem Peterou.

více...


Historie

ROK 2005

Hlavním koordinátorem je opět firma JENA-CZ s.r.o. Turnov.

Foto

více...


Historie

ROK 2004

Nositelem projektu je opět Dobrovolný svazek obcí - Mikroregion Český ráj. Projekt je financován jak z prostředků tohoto Mikroregionu, tak i ze zdrojů Krajský úřadů Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje. Dále se na projektu finančně podílelo 44 měst a obcí. Hlavním koordinátorem je JENA-CZ s.r.o. Turnov.

více...


Historie

ROK 2003

V tomto roce navazuje nositel projektu Mikroregion Český ráj na úspěšnou řadu předchozích ročníků co do územního rozsahu tak i do počtu zavedených linek.

Foto

více...


Historie

ROK 2002

V roce 2002 je opět nositelem projektu Mikroregion Český ráj za spolupráce okolních Mikroregionů Podhůří, Podkozákovsko, Kozákov a Český ráj Pod Mužským. Projekt svým rozsahem zasahuje do území tří krajů: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj a Středočeský kraj mezi městy Turnov, Semily, Jičín, Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště s napojením celého systému na oblast Jablonce nad Nisou. Počet zúčastněných obcí a měst v tomto roce dosáhl čísla 29.

více...


Historie

ROK 2001

Po analýze provozu těchto linek v roce 2000, bylo členskými obcemi Mikroregionu Český ráj v říjnu roku 2000 rozhodnuto o pokračování projektu v další sezóně a zároveň o možnosti územního rozšíření v případě zájmu okolních obcí. Nositelem projektu zůstává Mikroregion Český ráj za spolupráce s okolními Mikroregiony Podhůří a Podkozákovsko a podpory měst Turnov, Jičín a Mnichovo Hradiště, celkem tedy 28 subjektů.

více...


Historie

ROK 2000

V roce 2000 z aktivity členských obcí Mikroregionu Český ráj ve spolupráci se společností JENA-CZ s.r.o. a ČSAD Semily, a.s. vznikl projekt "Letní turistické autobusy Český ráj 2000". Provoz turistických autobusů byl zahájen 3.6.2000 a to na dvou linkách. Provoz byl zajišťován o víkendech, od 1.7.2000 denně kromě pondělí. Ukončení provozu bylo 3.9.2000.

více...


Náhodný obrázek
Autobusy - 1
v pozadí hrad Trosky
zobrazení: 10649
známka: 0
Mikroregion
Odkazy

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl