Úvod

LETNÍ TURISTICKÉ AUTOBUSY - ČESKÝ RÁJ


POZOR TOTO JE ARCHIVNÍ WEB.
NOVÉ STRÁNKY CYKLOBUSŮ NALEZNETE NA ADRESE: CRAJ.CZ


Mikroregion Český ráj

Nositelem projektu je Mikroregion Český ráj,
který jej realizuje ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu Český ráj. Celkem se na projektu podílí 30 měst a obcí, které se
na projektu podílí i finančně.

Tento projekt je finančně podpořen Královéhradeckým a Libereckým krajem, statutárním městem Mladá Boleslav, městy Jičín, Kosmonosy, Mnichovo Hradiště, Rovensko pod Troskami, Semily, Sobotka, Turnov a obcemi Boseň, Branžež, Holín, Hrubá Skála, Chuchelna, Jinolice, Kacanovy, Karlovice, Kněžmost, Koberovy, Libošovice, Libuň, Malá Skála, Mírová pod Kozákovem, Mladějov, Olešnice, Radostná pod Kozákovem, Rakousy, Troskovice, Újezd pod Troskami, Všeň a Vyskeř.

Úvod

Rok 2012

Opět jsme rozjeli další ročník turistických autobusů v Českém ráji. Zde je několik informací k provozu 13. ročníku letních turistických autobusů v roce 2012.
LTA 2012 zahájí provoz opět červená linka v sobotu 5.5.2012. Ostatní v měsíci červnu, od 2. 6. (víkendy) a naplno o letních prázdninách od 1.7. (denně mimo pondělí, respektive středa neděle a svátky). Ukončení bude opět červenou linkou v tentokrát v sobotu 8.9.2012.

více...


Náhodný obrázek
Autobusy - 17
Holín
zobrazení: 9291
známka: 0
Mikroregion
Odkazy

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl